Продавець ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВАГИ - ЛАБЗОНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
77 відгуків
Новинка сезону!Тут

Безкоштовна консультація фахівця за телефоном +380505956447 ☎️ Дякуємо за підтримку малого бізнесу! Слава Україні!

Лабораторні прилади та обладнання. Харків-Львів
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

Манометри, термоманометры, вакуумметри

МАНОМЕТР, ВАКУУММЕТР І МАНОВАКУУММЕТРИ – ПРИЗНАЧЕННЯ ПРИЛАДІВ.

Манометр – прилад, за допомогою якого виробляють вимірювання надлишкового та вакуумметричного тиску середовищ у різних агрегатних станах. Вимірювання проводиться за рахунок деформації трубчастої пружини (трубка Бурдона), яка знаходиться всередині корпусу.

Вакуумметр — прилад, за допомогою якого виробляють вимір розрядження робочого середовища. Тиск дозволяє контролювати чутливий елемент приладу — трубчаста пружина. Стандарти шкали вакуумметрів від — 1..0 атм. Шкала завжди від'ємна, оскільки вакуумметри вимірюють розрядження. Проводиться вимірювання тиску нижче атмосферного.

Мановакуумметри — це прилад, за допомогою якого виробляють вимірювання надлишкового тиску і розрідження середовища. Механізм, що дозволяє проводити вимірювання — деформація трубчастої пружини. Мановакуумметры перекривають область вакууму і надлишкового тиску.

Гігрометр - вимірювальний прилад, призначений для визначення вологості повітря та інших газів.

Відмінність приладів:
Манометр вимірює тільки позитивний тиск, вакуумметр вимірює тільки негативний тиск, мановакуумметри – як негативне, так і позитивне.

Замовляйте +380505956447

Наша пошта labzona@ukr.net 

Технічні манометри – контрольно-вимірювальні прилади для вимірювання тиску рідин, пари і газу. Широко використовуються в різних сферах промисловості, хімічної, гірничо-металургійної, в машинобудуванні, будівництві, медицині, на підприємствах в сільському господарстві та ін


Призначення – вимірювання надлишкового і вакуумметричного тиску неагресивних, незабруднених, не кристаллизирующихся речовин — рідин, газу і пари, в тому числі кисню і ацетилену, пропан-бутану та метану. Застосування: вода солона і прісна, пар, масло, гас, соляр, дизельне паливо, бензин, азот, флотський мазут, паро-повітряна суміш, вода, технічний повітря та ін


Опис приладу.


Манометр являє собою циліндричний корпус зі шкалою під склом, і штуцера, з допомогою якого приєднують прилад до місця обора тиску. Всередині корпуса знаходиться трубка Бурдона (трубчаста пружина), яка дозволяє контролювати тиск всіх рівнів, що застосовуються в промисловості.


Трубчаста пружина приводиться в рух під впливом тиску вимірюваного середовища. Один кінець трубки відкритий, другий запаяний. Відкритий кінець приєднаний до муфти, яка має отвір для впуску середовища всередину трубки. Тиск від джерела через муфту потрапляє в трубку, і приводить її в рух. Величина зміщення пропорційна величині прикладеного тиску. Манометр перетворює зміщення в рух стрілки. Це є показником величини тиску.

Консультація 0505956447

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner