



Пробірка центрифужна лабораторна
Пробірка центрифужна скляна П-1-10,02 застосовується в медичних і науково-дослідних установах при проведенні біохімічних та інших досліджень в практиці клінічної лабораторної діагностики.
Використовується для забору, зберігання а також для поділу на фракції різних біологічних рідин або розчинів. Визначення в них осаду або поділ на фракції відбувається в процесі центрифугування в умовах лабораторії. Пробірка центрифужна застосовується в різних методиках лабораторних досліджень в медичних центрифугах на швидкості обертання до 3000 об/хв. Настільні центрифуги типу ОПн-3 успішно застосовуються для центрифугування пробірок П-1-10 протягом багатьох років.
Місткість, мл: 10
Ціна поділки, мл: 0.2
Висота H, мм: 100
Діаметр D, мм: 16
Центрифужні пробірки характеризуються особливою формою нижньої частини, яка сходитися на конус. Вони використовуються для центрифугування рідин, що включають суспензії і опади. Такий лабораторний посуд призначений для біологічних та інших рідин.
Неградуйовані вироби застосовуються в різного роду аналітичних роботах у медичній практиці і хімічних лабораторіях, для проведення біохімічних досліджень та забору біоматеріалу. Центрифужні пробірки використовують для відмірювання рідин і проведення подальшого процесу в центрифузі.
Основні атрибути | |
---|---|
Матеріал | Скло |
Основа | Скло |
Країна виробник | Україна |
Виробник | Склоприлад |
Вид лабораторного посуду | Пробірка |
- Ціна: від 9,60 ₴