Продавець ЛАБЗОНА. Забезпечення лабораторій розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
95 відгуків
офіс Харків, Студентська 5/2Тут

Ціни на сайті носять ознайомлювальний характер, і в дійсності можуть відрізнятися від опублікованих. Просимо уточнювати актуальну ціну та наявність на момент оформлення замовлення! 

Лабораторні прилади та обладнання Лабзона
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

До Дня Чорнобиля: ПІБАН × Лабзона — хімзахист як артвислів

До Дня Чорнобиля: ПІБАН × Лабзона — хімзахист як артвислів

До річниці аварії на ЧАЕС бренд ПІБАН спільно з Лабзона реалізував особливий креативний проєкт, що поєднує екологічну свідомість, вуличну моду та лабораторну естетику. Центральним образом стала людина в костюмі хімзахисту, яка символізує крихкість природи й необхідність захисту людини від власного техногенного минулого.

🔬 Лабораторний костюм як культурний меседж

Костюм хімічного захисту, наданий Лабзона, був використаний у фотоінсталяції на фоні занедбаного міського середовища — типової пострадянської архітектури, схожої на покинуті зони навколо Чорнобиля. Такий образ змушує замислитися: чи ми дійсно щось засвоїли за десятиліття після катастрофи? https://314ban.com/blog/pereosmislyuyuchi-minule-apsajkling-protigaziv-ta-shkiri-u-novij-sumci-vid-314ban

🤝 Співпраця, що має сенс

Лабзона надала справжнє лабораторне спорядження: костюм хімзахисту, фільтрувальну маску та елементи польового оснащення, які зазвичай використовуються хіміками або працівниками в зонах ризику. Все це було переосмислено як частина арт-образу — свідчення, що наука та культура мають точки перетину.


📸 Що залишилось після Чорнобиля?

Цей спільний проєкт — це не просто фотосесія. Це заклик пам’ятати, ставити запитання й не повторювати помилок.
Пам’ять про Чорнобиль — не лише про трагедію, а й про відповідальність у сучасності: за довкілля, за технології, за вибір, який ми робимо щодня.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner