Продавець ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВАГИ - ЛАБЗОНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
73 відгуків
Новинка сезону!Тут

Безкоштовна консультація фахівця за телефоном +380505956447 ☎️ Дякуємо за підтримку малого бізнесу! Слава Україні!

Лабораторні прилади та обладнання. Харків-Львів
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

Контроль міцності бетону

Контроль міцності бетону

Міцність бетону – це стійкість бетону до механічних навантажень, наприклад, до тиску. Залежно від цієї характеристики встановлюється марка бетону – від найменшої міцності М15 до найбільшої М800, яка визначає його конкретне застосування – заливка фундаменту, створення попередньо-напружених конструкції, нанесення теплоізоляційного шару і т. д.

Неправильна оцінка міцності бетону може привести до серйозних негативних наслідків – втрати будівлею або спорудою експлуатаційних якостей і навіть до руйнування об'єкта. Саме тому вимірювання міцності бетону ведеться на всіх стадіях експлуатації будівель і споруд – від виробництва залізобетонних виробів та будівництва до демонтажу об'єкта.

Контроль міцності бетону здійснюється наступними методами

 • руйнуючі методи – з обстежуваної ділянки будівлі або споруди або вироби випилюються або выбуриваются зразки, які потім відчувають в лабораторних умовах;
 • неруйнівні методи:
  • а) прямі – передбачають пряме взаємодія з обстежуваним ділянкою – це методи відриву, відриву зі сколюванням, відколу ребра;
  • б) непрямі – обстеження залізобетонної конструкції проводиться за допомогою вимірювання якого-небудь параметра, який суттєво впливає на міцність – це ультразвуковий метод, метод пружного відскоку, ударного імпульсу або пластичної деформації.

До недавнього часу найбільш популярними приладами для вимірювання міцності бетону були:

 • молоток Кашкарова – прилад, заснований на методі пластичної деформації – при обстеженні бетону заміряють і співвідносять діаметри відбитків, залишений спеціальним ударником;
 • молоток Шмідта – прилад, заснований на методі ударного імпульсу, при обстеженні бетону вимірюють висоту відскоку бойка, і за допомогою таблиць встановлюють міцність.
 • Цифровий молоток C181/G виробництва Controls – це найвища стадія розвитку в цій області, що дозволяє проводити випробування в традиційній формі, але також дозволяє проводити автоматичну обробку даних для оцінки міцності бетону, заснованої на зіставленні залежностей міцності кривих, введеними Controls або створених споживачем.

  Ця гнучкість дозволяє оператору виправляти помилки, які виникають при традиційних методах, і досягти більш надійних результатів.

Для більш правильного оформлення замовлення - телефонуйте 0505956447

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner