Продавець ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВАГИ - ЛАБЗОНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
74 відгуків
Новинка сезону!Тут

Безкоштовна консультація фахівця за телефоном +380505956447 ☎️ Дякуємо за підтримку малого бізнесу! Слава Україні!

Лабораторні прилади та обладнання. Харків-Львів
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

Гігрометри підлягають обов'язковій сертифікації відповідно технічному регламенту

Гігрометри підлягають обов'язковій сертифікації відповідно технічному регламенту
Гігрометри підлягають обов'язковій сертифікації відповідно технічному регламенту

У зв'язку зі збільшенням випадків спекуляцій чинним законодавство щодо того, що гігрометри не підлягають під законодавчо-регульовані засоби вимірювальної техніки, та мають міжповірочний інтервал 2 роки, хочемо Вас завірити, що такі компанії свідомо вводять Вас в оману!

Гігрометри відносяться до законодавчо регульованих категорій засобів вимірювальної техніки, підпадають під дію Технічного регламенту затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 р. №94 та підлягають обов'язковій процедурі оцінки відповідності.

Окрім того, згідно Наказу Кабінету міністрів України «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями» зараз міжповірочний інтервал гігрометрів – 1 рік (в наведеному списку № 21 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1417-16#n13)

На прилади, що пройшли оцінку відповідності обов'язково наносять маркування, що відповідає вимогам вказаного Техрегламенту та оформлюють декларацію про відповідність. Звертайте увагу на маркування: індивідуальний серійний номер, рік оцінки відповідності, номер державного органу з оцінки відповідності.

Прилади для вимірювання вологості, виробництва ПрАТ «Склоприлад» успішно пройшли випробування в ДП «Укрметртестстандарт» і 19 травня 2017 року ПрАТ «Склоприлад» видали Сертифікат перевірки типу, зареєстрований в реєстрі органу по оцінці відповідності під номером UA.TR.001 32-17. Цим Сертифікатом підтверджено, що «Гігрометри психрометричні» відповідають вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

У зв'язку з успішним проходженням усіх етапів сертифікації, при поставці замовлення споживачам, ПрАТ «Склоприлад» надає декларацію про відповідність на замовлену партію приладів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що споживач несе відповідальність за відповідність приладів нормам діючого законодавства! За поширення і введення в обіг таких приладів передбачена цивільна відповідальність у вигляді штрафних санкцій у розмірі від 500 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян! (Розділ VII, Стаття 44). Посилання для детального ознайомлення: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2735-17

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner