Продавець ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВАГИ - ЛАБЗОНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
74 відгуків
Новинка сезону!Тут

Безкоштовна консультація фахівця за телефоном +380505956447 ☎️ Дякуємо за підтримку малого бізнесу! Слава Україні!

Лабораторні прилади та обладнання. Харків-Львів
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

Вибираємо штангенциркуль. Відмінні новинки . Підберемо 0505956447

Вибираємо штангенциркуль. Відмінні новинки . Підберемо 0505956447

Точність вимірювань впливає на результат, невірно виміряна деталь може коштувати величезних фінансових втрат. Не варто економити при виборі інструменту, адже ви купуєте його не на один день. Користуйтеся каліброваним і повіреним інструментом - це гарантія надійності і точності.

                                                                                                                                   

Штангенциркуль - це універсальний вимірювальний інструмент, призначений для вимірювання геометричних розмірів з точністю до 1 мкм. Дозволяє вимірювати внутрішні та зовнішні розміри, а також глибини.

Штангенциркулі випускаються різної довжини 125мм, 150мм, 250мм, 300мм,500м, 1000мм і т. д. точності з ціною поділки 0,001 мм 0,02 і 0,05, 0.1 мм.

 Для того, щоб правильно підібрати штангенциркуль необхідно знати, що ви плануєте вимірювати і в яких умовах використовувати штангенциркуль.

Тут представлені варіанти виконання та способи вимірювання основних штангенциркулів.

 

Серія ШЦ-I - найпростіший і найпопулярніший штангенциркуль він же в народному назві «колубмик» в честь фірми Columbus яка постачала штангенциркулі по ленд лізу.

Даний тип штангенциркуля має губки для внутрішніх і зовнішніх вимірювань, а також глибиномір.

Діапазон вимірювання від 125 мм до 300 мм , ціна поділки 0,1 мм, 0,05 мм, і 0,02 мм

При виборі механічного штангенциркуля необхідно перевірити, щоб губки були рівними, при зіткненні губок не було просвітів, а так само щоб шкала по нониусу була встановлена на нулі, лінії нониусной шкали були чіткими і чітко виводилися на 0.

 Серія ШЦЦ - I (позначення ШЦЦ відноситься до всіх типів цифрових штангенциркулів).

Цифрові штангенциркулі стрімко увірвалися в світ вимірювальної техніки і по праву завоювали популярність у користувачів, простотою в експлуатації і своєю надійністю.

Діапазон вимірювання серії ШЦЦ-I від 150 мм до 300мм. Цифровий штангенциркуль має ряд переваг у порівнянні з механічним штангенциркулем. Основна перевага це точність, дискретність у цифрових штангенциркулів складає 0,01 мм, що навіть робить похибки вимірювання цифровим штангенциркулем набагато точніше порівняно з механічним. Також можливість обнулення в будь-якій точці і при потребі перемикання між дюймової та метричної вимірювальною системою.

При виборі цифрового штангенциркуля варто звернути увагу на розташування губок при їх зведенні на цифровому табло повинен бути нуль, і цифри не повинні стрибати при затиснутому стопорному гвинті.

Вартість якісних цифрових штангенциркулів часто значно вище, ніж у механічних але і їх гідності не оспоримы, швидке отримання результатів і простота в експлуатації. Дешеві штангенциркулі не дають гарантію точності та об'єктивності свідчень.

 

Серія штангенциркулів ШЦК-I

Дані штангенциркулі оснащені круговою шкалою виконаної вигляді поворотного індикаторного пристрою з ціною поділки 0,02 при виборі даного типу штангенциркулів варто звертати увагу на те, що б стрілка при зведених губках була на нулі. Даний тип штангенциркулів зручний при частих порівняльних вимірах, стрілка індикатора зручна для швидкого зчитування результатів і виключає можливість стрибків як наприклад це можливо в цифровому штангенциркуле. При виготовленні одних і тих же типорозмірів дуже зручно зчитувати результати.

Штангенциркуль серії ШЦ-II

Ця серія призначена для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів ціна ділення в основному 0,02 і 0,05 при діапазоні 0-250 мм і 0-300 мм

Даний тип штангенциркулів призначений для розмічальних робіт і може оснащуватися твердосплавними насадками для такого типу вимірювань та розмітки. Без спеціальних губок можливо виробляти розмітку але варто враховувати, що з часом губки зітруться, і будуть мати круглу форму, дана несправність безумовно ремонтується але після ремонту допуски штангенциркуля сильно зміняться.

 Серія ШЦ - III і ШЦЦ – III

Звичайно серією ЩЦ-III визначають штангенциркулі більшої довжини від 450 мм до 5 000, у даного типу штангенциркуля немає обмежувача глибини і губки спрямовані тільки вниз, довжина губок - так само відрізняється. Є можливість замовляти довжину від 100 мм до 300 мм, даний тип штангенциркулів потрібен для вимірювання великих деталей з високою точністю, є серія цифрових штангенциркулів з ціною поділки 0,01 мм, а так само механічних з ціною поділки 0,02 мм. Довжина губок дозволяє вимірювати практичний всі деталі широкого діапазону

Сьогодні розроблено величезну кількість штангенциркулів, призначених для спеціальних вимірювань: штангенциркулі трубні, для гальмівних дисків, внутрішніх і зовнішніх вимірювань, для вимірювання глибини протектора шин.

 

Штангенциркуль трубний ШЦЦТ.

Даний тип штангенциркулів використовується для вимірювання труб, в даному штангенциркуле немає класичних губок, одна з губок має форму циліндра, що б добре прилягати до закругленої частини труби діапазон таких штангенциркулів має від 0 до 300 мм всі штангенциркулі даної серії мають цифровий відліковий пристрій з ціною поділки 0,01

 

Штангенциркуль для внутрішніх вимірювань ШЦЦВ

Цифровий штангенциркуль для вимірювання внутрішніх отворів.

Штангенциркуль для зовнішніх вимірювань ЩЦЦН

цифровий штангенциркуль для вимірювання зовнішніх отворів.

Штангенциркуль універсальний ШЦЦУ

Цифровий універсальний штангенциркуль, має низку спеціальних насадок, для вимірювання стінок труб, межцентровых відстаней, внутрішніх і зовнішніх вимірювань. Дуже зручний штангенциркуль з точки зору рішень важко доступних вимірювань.

 

Штангенциркуль для гальмівних дисків ШЦЦД

Штангенциркуль даного типу можна застосовувати не тільки для вимірювання товщини гальмівних дисків, а так само для вимірювання деталей з виступами, незамінний помічник для роботи на СТО.

Штангенциркуль протекторний ШЦЦП

– спеціальний штангенциркуль для вимірювання глибини протектора шин, дуже зручний та надійний інструмент для швидкого отримання результату.

 

 

 

 

Штангенциркуль для вимірювання межцентровых відстаней ШЦЦМ

Цей штангенциркуль призначений для вимірювання межцентровых відстаней, не має спеціальну знімну насадку, де така насадка йде в комплекті до універсального штангенциркулю.

 

Новинка - прецизійні цифрові штангенциркулі, це найсучасніша розробка Мікротех, в даних штангенциркулях використовується можливість контролю і регулювання вимірювального зусилля а так само висока дискретність відліку 5 мікрон.

 

Штангенциркуль для м'яких матеріалів з контролем зусилля.

Штангенциркулі ШЦЦ-I прецизійні

Основною фішкою даних штангенциркулів є можливість контролювати зусилля натискання від 1 до 3 ньютонів, що дає можливість уникнути продавлювання вимірюваного матеріалу.

Штангенциркуль ШЦЦ-I прецизійний з великим діапазоном зусилля від 9 до 15Н і ціною поділки 5 мікрон.

  

Сучасне покоління - це штангенциркулі з бездротовою передачею даних, даний напрямок вимірювань зручно для створення баз даних при перевірці продукції, випуск на виробництві або ВТК. Принцип роботи дуже простий, результати вимірювань відображаються в спеціальній програмі на відстані до 100 метрів, так само можливо управлінь з планшета, або мобільного телефону. Оператор може на такій відстані бачити результати вимірювань з багатьох пристроїв і контролювати якість.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner