Продавець ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВАГИ - ЛАБЗОНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
74 відгуків
Новинка сезону!Тут

Безкоштовна консультація фахівця за телефоном +380505956447 ☎️ Дякуємо за підтримку малого бізнесу! Слава Україні!

Лабораторні прилади та обладнання. Харків-Львів
+380 (99) 347-66-39
+380 (50) 595-64-47
+380 (50) 347-66-39

Обладнання для зернової лабораторії. Допоможемо вибрати

Обладнання для зернової лабораторії. Допоможемо вибрати

Обладнання для зернової лабораторії. Без чого не обійтися?

Сучасна зернова лабораторія - це приміщення, оснащене всією необхідною сукупністю контрольно-вимірювальних пристроїв для визначення самих параметрів. Ваги-вологоміри, пристрої для аналізу клейковини, відмивання і віджимання, Диафаноскоп і Миллитесламетры, белизномер і млини, преси, роздільники, сушильні шафи та інші агрегати.

Щоб вам було легше зробити вибір, розглянемо популярне обладнання, яке застосовується в різних процесах визначення якості зерна.

Лабораторні млини. Пристрої, які використовуються для подрібнення зразків зерна з метою їх подальшого аналізу. В наші дні великою популярністю користуються моделі ЛМТ-2 і ЛЗМ-1. Перша виглядає як корпус, на якому встановлена плита з циклоном. До її переваг можна віднести:

- наявність регульованого автодозирования продукту, який подається;

- самоочищення дозувальної системи, камери розмелювання та продуктового каналу;

- армований ремінь, що складається з багатьох шарів, не витягується і не вимагає регулярної натяжки;

- відсутність заклинывания крильчатки при подрібненні великих зерен, завдяки спеціальній формі;

- ефективне очищення повітря за рахунок використання особливої тканини для фільтрації.

Друга модель млинки лабораторної - це електродвигун, вбудований в корпус. Вгорі прикріплюється стакан для розмелювання з пластмаси, армовані металом. Серед примітних особливостей: висока якість склянки, надійний і довговічний електричний двигун, сталевий ніж.

Прес ручний ПРОМ-1. Загалом, преси використовують для одержання проб шляхом віджиму. Ця модель відрізняється малими габаритами і вагою, зручною конструкцією, можливістю фіксації подачі постійного тиску, простотою і надійністю експлуатації і обслуговування, тривалим терміном роботи.

Сита лабораторні. Їх призначення - допомога в сортування на фракції, у відповідності з величиною зерен продукту. Результат залежить від розмірів вічок сита. Оптимальний варіант - модель діаметром 200 мм з повіркою. Можливі матеріал виготовлення: нержавіюча сталь і латунь.

Роздільник зерна УДО-1М. Універсальний прилад, призначений для перемішування і відділення наважок з проб, обсяг яких не перевищує 8 л. Працює за принципом багаторазового квартования зернового потоку на розташованих одна за одною секціях поділу і змішування. Пристрій не вимагає спец. підготовки персоналу, просто встановлюється у вертикальному положенні за допомогою гвинтів регулювання-опор. Навішування точної маси створюються оперативно. Дільник підходить для різних сипучих продуктів.

Аналізатори вологості Radwag МА-50С і Radwag МА-50Х. Сучасні електронні лабораторні пристрої, з допомогою яких визначають масу і відносну вологість. Розрахунок результатів і завершення процесу відбуваються автоматично. Час виконання вимірювань значно менша порівняно з традиційними методами визначення вмісту вологи. Контролювати процес можна через оглядове вікно в корпусі приладу. Простота застосування, виведення результатів на друк, многопрограммная пам'ять сушіння - це лише мала частина переваг цих моделей.

Аналізатори вологості АХІЅ ADGS-50 і АХІЅ ADGS-100. Популярні модифікації пристроїв, які вимірюють масу та вологість. Забезпечують точний і швидкий аналіз. Дають можливість вибирати формулу розрахунку, встановлювати температуру і програмувати завершення процесу.

Белизномер Блик-РЗ. Прилад, що дозволяє здійснювати експрес-оцінку сорту борошна згідно з білизною, а, отже, контролювати виробничий процес і якість борошна. Зупинити вибір на цій моделі вигідно з ряду причин:

- завдяки мікропроцесорної системі забезпечуються вимірювання, обробка результатів та контроль працездатності пристрою;

- результати виводяться на цифровий індикатор і на ПК, дозволяє формувати базу даних.

Вимірювач деформації клейковини. Неоходимы у процесі визначення якості клейковини зерна пшениці / пшеничного борошна. Для роботи добре підходять модифікації ВДК ЇМ і ВДК ЗМ. Перша - механічна, друга - електрична. Обидві прості і надійні, працюють навіть зі слабкою клейковиною, мають тривалий термін експлуатації.

Прилад для визначення пористості хліба УВП-01. До застосування цього пристрою вдаються, коли необхідно з хлібобулочного продукту виділити конкретного обсягу зразок. А на основі цього зразка вже і визначають пористість хліба. Пристрій складається з каліброваного циліндра, поршня, стакани і ножа. Головна його перевага - простота експлуатації.

Диафаноскоп ДСЗ-3. Коли потрібно досліджувати склоподібність і колір зерна, тоді вдаються до цього обладнання, це в його функціональних обов'язках. Аналіз виконується на основі оптичних властивостей, тобто принцип роботи полягає в різній здатності зерен пропускати світловий потік. Пристрій має невелику вагу і габарити, ефективно справляється зі своїм призначенням.

Інфрачервоний аналізатор ІК Інфраскан. Його використовують тоді, коли потрібно визначити вміст у зерні різних компонентів: жиру, клітковини, крохмалю, води і т. Може працювати автономно і спільно з ПК. Стрибків напруги в електромережі і збільшеною вібрації не боїться. Крім того, в приладі передбачено автоматизоване створення проб, плюс термоконтроль.

Газовий хроматограф " Кристал 5000 М. Цей тип пристроїв, в цілому, використовують як для якісного, так і кількісного аналізу. Модель Кристал 5000 М, зокрема, що поєднує в собі кращі аспекти попередніх виробів та інженерні новинки. Витрати і тиск газів регулюються електронним способом, а обсяги термостата дозволяють розміщувати будь-які колонки. Працювати з цим хроматографом, а також обслуговувати його легко і зручно.

Телефонуйте 0505956447

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner